Huawei Hg630a marka adsl modemin arayüzüne giremiyorum

yalcin2001 tarafından 3 sene önce yazıldı, 6.767 views kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

TTnet ve Huawei firmalarıyla telefon uzun bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra hiç bir sonuç elde edemedim. Bana ısrarla söylenen modem login şifreleri admin,1234,ttnet . ısrarla bunların hiç birisi değil dememe rağmen bana anlamayan müşteri muamelesi yapıldı. Sabırla dinledim ve dediklerini yaptım. 30 dakikalık bir görüşme sonrasında Huawei firması modem için arıza kaydı oluşturalım ve ücret karşılığında yapacağız dedi.

Huawei firması bana söyleyeceği şifre için ücret istiyor. Yok kalsın o zaman dedim. Güldüm ve teşekkür edip telefonu kapattım.

 

 

Huawei Hg630a marka modemin arayüzüne ulaşmak için :

Admin şifresini bulamadım. user girişi yaparak wireless şifrenizi ve ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Login ip adresi : http://192.168.1.1

Kullanıcı adı : user
Şifre : HuaweiUser

 

 

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 )
  1. Mustafa AKIN dedi ki:

    Huawei Hg630a modemin arayüzüne girilemiyor. TTNET adsl firmasını arayın diyor. Huawei operatörü “modemin garantisi bitmiş destek veremeyi” diyor. Bu nasıl bir kafa nasıl bir uygulama. Her 2 yılda bir modem mi alacağız. Garanti süresi biten bir ürüne destek hizmeti nasıl bitr? Ticaret bakanlığı böyle bir uygulamaya nasıl izin verir? Akıllı bir müşteri bundan sonra huawei marka herhangi bir ürün alır mı? Ban anlamadım, anlayan varsa bir anlatsın lütfen.


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2